top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAnnette Wilshová

Annette Wilshová a co pro ni psaní znamená

Co je pro mne psaní?


Důvod, proč ráno vstávám z postele.


Vždy, když pracuji na psaní nové knihy, vystřelím z postele velmi brzy ráno plná energie, nápadů a jsem natěšená, až to všechno ze sebe dostanu. V tu chvíli pro mě nic jiného neexistuje. Nejím, nespím, dokud nedostanu všechny své myšlenky, pocity, emoce na papír.


Už v dětství mě fascinoval svět umění a životy umělců. Fascinoval mě natolik, že jsem se chtěla stát jedním z nich. Nejvíc mě fascinoval svět zpěváků a spisovatelů, což mi zůstalo dodnes. Jsem velkým milovníkem hudby a literatury. Bez té správné hudby nenapíšu víc jak jednu stranu. Prvně jsem se chtěla stát zpěvačkou, ale bez hudebního sluchu, by mi to šlo velmi těžko. Trvalo pár let než jsem našla to své správné odvětví, ve kterém se cítím jako ryba ve vodě. Dalších pár let uběhlo, než jsem sebrala veškerou svou odvahu k tomu, abych své pocity a emoce vydala vlastním nákladem pod názvem Od sebe k sobě.


Psaní je pro mě smyslem života.

Medailonek autorky


Své knihy vydávám pod pseudonymem Annette Wilshová.

Má prvotina nese název Od sebe k sobě a pojednává v podstatě o tom, jak jsem napsala svou první knihu.

V brzké době vyjde má povídková kniha s názvem To je LIFE!.

Povídky pojednávají o strastech, které píše život sám. V této povídkové knize najdete i pár krásných ilustrací mladé a talentované malířky Magdalény Bezděčíkové.

Knihy jsou / budou dostupné na mém eshopu www.annettewilshova.cz. Studovala jsem obor Česká literatura, který jsem však jako téměř každý velký spisovatel nedostudovala. :D117 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page