top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraA. K. Veliká

Básně na přání ZDARMA od Michala

Aktualizováno: 17. 5. 2021

Nejste básnický typ, ale přeci jen byste chtěli někoho překvapit originální básničkou? I to je možné.


Romantický Michal tuto službu nabízí na svých stránkách - Básně vlastní tvorby.


Za mě to může být originální dárek, třeba k narození dítěte, ke svatebnímu či narozeninovému přání, ale i samozřejmě vyznání lásky či vyjádření toho, co pro Vás ten nebo onen znamená. Další možností je nechat si napsat básně třeba s nějakým poučením pro Vaše děti. Básně jsou pestré a široké spektrum a ne každý je umí dát dohromady tak, aby byly takové, jaké si je představujete. Proto mi tahle Michalova služba přijde zajímavá a stojí za vyzkoušení. :-)


Já sama jsem před několika lety, jako vánoční dárek, naspala pro babičku dlouhou báseň, která popisovala prožitky jejího života a dojalo jí to tak, že se rozplakala. Moc se jí líbila. A kolikrát jsou takové dárky od srdce stokrát hezčí než kupované kravinky. :-)


A pokud nejste rození básníci, proč si nenechat vypomoci od někoho, kdo v tom má několikaleté zkušenosti a dělá to rád. Ano, tvoří pro ostatní zdarma. :-)


Citace z webu: www.basnevlastnitvorby.cz

„Chtěli byste udělat radost své partnerce/partnerovi nějakou hezkou básničkou ke kterékoliv příležitosti, ať už to bude Zamilovaná báseň, Smutná báseň, Na dobré ráno, nebo Na dobrou noc? Pošlete mi Váš požadavek na email basnevlastnitvorby@seznam.cz a napíši Vám pro Vaší partnerku/partnera básničku.“

Kde najdete ukázky básniček? :-)

www.basnevlastnitvorby.cz/ukazky-basnicek/
120 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page