top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraJiří Ramík, Brňák brněnský

Fejetonista Brňák brněnský

Aktualizováno: 30. 4. 2021

Dostali jsme dojemný e-mail od pana Jiřího Ramíka alias Brňáka brněnského.

Zaslal nám ukázku svých šesti fejetonů a na konci tohoto příspěvku můžete hlasovat, který byste si rádi přečetli. My jej pak v neděli uveřejníme zde na blogu. :-)


Zdravím všechny autory z Brna,

budu rád, když se mně letos v nynější těžké době zadaří, a po několika letech vydám svoji knižní prvotinu fejetonů ... a přijmete mne mezi sebe. :-) Přikládám ukázku 6ti mých fejetonů, některé jsou ilustrované. 10 mých fejetonů jsem měl otisknutých v časopisu Vlasta, kde jsem měl nastoupit jako externí fejetonista. Bohužel odvolali redakční tým včetně šéfredaktorky a z mého " angažmá " sešlo. Moje fejetony se líbily také pánům Miroslavu Donutilovi a Vladimíru Renčínovi. Od obou mám schovaná PFka, kterých si velmi vážím. Od pana Renčína dokonce osobní dopis. Škoda, že kvůli zdravotním problémům v té době už přestal ilustrovat knihy ... Byl to exceletní ilustrátor a člověk žijící " se Sluncem v duši ".


Připojuji 6 mých fejetonů.

Přeji Vám všem pevné zdraví, což je nejdůležitější. Mužům autorům, ať je líbají životní ale i " umělecké múzy " ! :-) a autorkám, kterých je hodně to podobné, ale ať je líbají v osobním životě " muži múzáci ". Nyní je ale i to líbání ( díky rouškám velmi komplikované ! :-)

Všechno nejlepší Vám z Brna přeji, Jiří Ramík ( Brňák brněnský )Zde jsou názvy fejetonů a vy nám napište, který název vás nejvíce zaujal a který fejetonek byste si rádi přečetli:

  • Bulvár

  • Čenda počká

  • Diety (lidské i „nelidské”)

  • Jako paní Colombová

  • Malý recitátor

  • Telefon s „utrženým sluchátkem“


Dejte nám vědět zde do komentáře, na e-mail: mezinamiautory@gmail.com nebo kamkoliv do zprávy na našich sociálních sítích. Budeme se těšit. :-)119 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page