top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraLenka Sadílková

Lenka Sadílková vybírá peníze na vydání knihy - Nelituju

Jmenuji se Lenka Sadílková a je mi 24 let. Se svou rodinou bydlím v malé vesničce kousek od Pardubic. Úspěšně jsem ukončila vysokoškolský obor Porodní asistentka, ve kterém jsem se našla a moc mě baví.

Můj největší koníček (kromě péče o syna) jsou už od mládí knihy. Jejich čtení, hodnocení, sdílení názorů a teď už i jejich psaní. Také se učím na snowboardu, který mě inspiroval k napsání knihy Nelituju.

Ačkoli miluju tvorbu Stephena Kinga a Sebastiana Fitzka, mé knihy jsou plné romantiky a hlubších myšlenek o životě.


Psaní pro mě znamená úplný únik z reality. Pro někoho to je čtení (a pro mě donedávna bylo také), ale teď už je to jen částečné. Když píšu, jsem jen já a příbeh. Každý den jím žiju a přemýšlím o něm. Vžívám se do postav a cítím s nimi. Znám jejich celý život. Kolikrát nemohu ani usnout, protože se mi v hlavě promítají různé zápletky, nové postavy, děj, apod. Bez mobilu a poznámek v něm bych nemohla napsat nic.


Už několik let píši romantické příběhy. Knihu Nelituju mám napsanou už od roku 2020, kdy jsem se vrátila ze zimní dovolené. To jsem se na snowboard ještě neodvážila a jen se nechala inspirovat. Ale tento rok už ano a to jen díky své sestřenici, která mě byla ochotná učit. Poznala jsem ten skvělý pocit, zvuk křupajícího sněhu pod prknem, výhled ze sjezdovky, vítr bičující do tváře a hlavně adrenalin!


Píšu o Mie, která se potýká s nástrahami života, který v posledních letech nechraje fér. Sype na ní jednu lavinu za druhou a ona se už přestává držet stébla.

Píšu o touze a lásce i navzdozy konci, který je pro ni nevyhnutelný.

Píšu tom, jak je důležité mít přítele. I když jen jednoho, ale opravdového.

Píšu o těžkých ztrátách, které budou bolet až do posledního dne vašich životů, ale především je mé vyprávění o naději, že zítřky budou lepší i přesto, že na konci tunelu je tma.


Anotace:


Se snowboardem to Mia uměla pomalu dřív, než vůbec začala chodit, a na svahu je jako doma. Její druhou vášní jsou knihy. Má jich tolik, že by je při nejlepší vůli nedokázala přečíst za celý život. A že jí moc času nezbývá... Svízelné životní situace jí kromě koníčků pomáhá překlenout její kamarád Leo. Jediný člověk, kterého Mia pustila pod svou neprodyšnou slupku.


Pak se ale objeví Sebastian. Neomalený, povrchní, sprostý... s těma nejkrásnějšíma očima, jaké kdy viděla! K tomu, že je tak uzavřená, má své důvody. Osud ji totiž postavil před těžkou zkoušku, v níž nemůže vyhrát. Kvůli Sebastianovi se ale Mia začne zamotávat do svých pravidel i citů. Poslechne srdce, nebo dá na rozum? Pomůže jí Sebastian zbořit těžce vystavěné hradby a naučí ji znovu žít a milovat?


Knihu si rádi přečtou mladé slečny milující romantiku. Ale doporučila bych ji také těm, kteří mají v oblibě zimu, sníh a snowboarding. Čtenáře, kteří rádi přemýšlejí o životě nebo o tom co by dělali být postavou v knize rozhodně potěším, protože Mii život je hodně pikantní a sama nevím co bych v jejích situacích dělala.


Dojímající se srdcaři ať si připraví kapesníky!

Má crowdfundingová kampaň na knihu funguje tak, že se snažím díky vám – milovníkům knih vybrat dostatek peněz, aby se pokryly náklady na tisk a práce na knize. Je to jednoduché. Pokud se peníze nevyberou do 14.7. 9:00 – kniha nevyjde a vám se ty vaše koruny vrátí zpět na účty.


Ke knize jsem si pro vás připravila i vlastnoručně vyrobený náramek, záložku nebo příjemnou a teplou čelenku od Láska k horám.

Za každou částku jsem vděčná a děkuji těm, kteří mě i Nelituju věří a podpoří nás. Později si budou moci říct – „Beze mě by kniha nevyšla.“


Odkaz na podporu Nelituju: http://bit.ly/KupNelituju

Pokud byste měli nějaké otázky (ať ke knize samotné nebo její koupi),

můžete mě kontaktovat

na Facebookové stránce: Kniha Nelituju

na Instagramu: @mamaknihomolka

nebo přes E-mail: lenkasadilkova27@seznam.cz163 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page