top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraA. K. Veliká

ŠANCE stát se zakládajícím členem MNA

Mnozí mi píšou do e-mailu, že se rádi stanou součástí spisovatelské komunity.

Tak ji spolu vytvořme. Rozhodla jsem se posunout tuto myšlenku na další level.

Když budeme oficiální organizace, získá celá skupina řadu výhod. Budeme silnější a můžeme si na knižním trhu vytvořit lepší místo. :-)


V následujících dvou týdnech budu mít připravené stanovy MNA, které bych ráda prokonzultovala se zakládajícími členy. A po následném schválení zaregistruji Mezi Námi Autory jako občanské sdružení.


POZN. Přijde mi to jako nejvhodnější právnická forma pro tuto komuinitu, jelikož sdílíme zájmy a můžeme být obecně prospěšní v kulturním světě. Netvoříme firmu, která by rejžovala peníze a komunita není primárně za účelem zisku. Ale jelikož se jedná o open source transparentní projekt, budu ráda za názory, pokud má někdo jiný návrh / nápad ... :-)


Zakládající členové musí být tři.


Prvním budu já - Alexandra Veliká - A to proto, že mě napadlo toto sdružení založit, chci organizaci dále rozvíjet a tvořit možnosti, které budou přínosné pro všechny členy komunity MNA.


Druhým navrhuji Jiřího Dvořáka - A to proto, že bude naším prvním autorem, kterému pomáháme s knihou. Má výborné komunikační schopnosti a vidím v něm nápaditý potenciál prospěšný pro celou skupinu.


Třetím? - Třetím členem můžeš být třeba TY!

Napiš do e-mailu mezinamiautory@gmail.com motivační dopis, proč bys to měl být zrovna TY. Jednoho z Vás vybereme. A s "výherním" motivačním dopisem se podělíme s ostatními.


CO DÁLE?


Po registraci občanského sdružení vytvoříme na webu členskou sekci a skupinu, kam budou mít přístupy jen členové komunity, kteří se zaregistrují.

Díky členství jim vznikne řada výhod, které uveřejním společně se stanovami MNA.


BTW. Brzy upravím časový harmonogram v sekci Novinky. Spisovatelská TV Show atd. stále platí, jen posuneme termín až budeme mít právní formu. Dobrou zprávou je, že od září se budu moci této vznikající organizaci plně věnovat.


Těším se na Vaše motivační dopisy!78 zobrazení0 komentářů
bottom of page